Bezpečnost a ochrana zdraví při práci - BOZP

 

Bezpečnost práce, požární ochrana a ochrana životního prostředí

 

 

Protože u nás v Profesionalu víme, že i když ochranné pomůcky špičkové kvality za skvělé ceny, které u nás máme Vás ochrání před riziky spojenými s vaším profesním i osobním životem nebo vám jen udělají radost, nabízíme Vám od roku 2014 další službu, kterou se Vám, naším zákazníkům budeme snažit ulehčit vaše podnikání.

 

Nabízíme veškeré služby spojené se zajištěním Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), Požární ochrany (PO), zajištění činností v oblasti ochrany životního prostředí (EMS). Pomůžeme vám vypořádat se všemi nástrahami těchto oborů a efektivně zhodnotit vaše prostředky vynaložené do těchto oblastí.

Naše služby nabízíme jak drobným živnostníkům, tak zároveň i velkým společnostem.

 

Zjistěte více informací +420 604 820 584

 

 

 

Věřte, že s námi nebude ochrana Vašeho zdraví pouhým sloganem a bezpečnost práce pouze pár směrnic na papíru, ale nastavíme vám systém fungujícího managementu BOZP, PO i EMS a budeme ho pro vás spravovat a neustále zlepšovat a zkvalitňovat.

 

 

My jako většina ostatních, kteří nabízí služby v těchto oblastech jen neříkáme, co je špatně a co je proti předpisům. Sami dokážeme navrhnout a realizovat opatření, která eliminují nebo úplně vyloučí zvýšenou míru rizika při vašich pracovních činnostech, takže vaše firma se může v klidu zabývat tím, co umíte a ostatní starosti můžete nechat na nás.

V případě vašeho zájmu se s Vámi rád setká náš specialista, který vám vypracuje nezávaznou cenovou nabídku nebo vám jen poradí, jakým způsobem je pro vaši firmu nejvhodnější řešit problematiku BOZP, PO a životního prostředí.
Rádi se s Vámi setkáme přímo u vás nebo také v naší společnosti, kde si zároveň můžete zpříjemnit čas a vybrat si z široké řady našich ochranných pomůcek.

Nechte si poradit, pomoci a ochránit od Profesionálů.

Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Ing. Martin Machurka
tel.: +420 604 820 584
email: