Ochranný oděv PROFI Plynař

Dovolujeme si Vás seznámit s inovovaným produktem naší společnosti. Jedná se o ochranný oděv PROFI Plynař II, který je jako jediný svého druhu vyroben pouze z českých komponentů. Kvalita výroby je garantována ISO 9001.
PROFIplynař Ochranný oděv PROFI PLYNAŘ II je dvoudílný, jednovrstvý oblek splňující požadavky ČSN EN 340, ČSN EN 531 a ČSN EN 1149-1. Oblek zajišťuje ochranu uživatele proti krátkodobému styku s plamenem, ultrafialovému záření a dalším tepelným rizikum v úrovni A, B1 (konvekční teplo), C1 (sálavé teplo). Oděv současně slouží jako ochrana před elektrostatickými zápalnými výboji.


PROFIplynař


  PROFI PLYNAŘ II. je velmi účelně a ergonomicky konstruován. Použité střihy jsou již několik let ověřeny praktickým nošením. 
   Oděv je vyroben z tkaniny RESISTOL PROBAN ANTISTATIC s plošnou hmotností použitého materiálu 240 - 330 g/m2. Složení použité tkaniny je 63 % bavlna / 35 % polyester / 2 % kovové vlákno. Antistatické vlastnosti jsou zabezpečeny vetkáním příze s obsahem kovových vláken. Nehořlavá úprava PROBAN je permanetního charakteru.
   Doufáme, že tímto ochranným oděvem přispějeme k pohodlnější a bezpečnější práci.

Oděv se vyrábí v barvě středně modré.
PROFIplynař Komplet PROFI PLYNAŘ II.  letní
 - kalhoty do pasu a blůza

objednací číslo:  022240

   Přední díly jsou v místě kolen zpevněny náložkami. Na boku pravé nohavice je zhotovena nástrojová kapsa. Nohavice jsou opatřeny v předu našitými bočními kapsami. Na pravém zadním díle je nakládaná kapsa uzaviratelná na knoflík. Pásová lišta je v zadní části stažena pruženkou a doplněna poutky na opasek.

Kalhoty do pasu
PROFIplynař  Komplet PROFI PLYNAŘ II. letní
 - kalhoty s laclem 
 
   objednací číslo:  022243
- bunda
  objednací číslo:  022241


     Kalhoty  mají  dvě  přední  nakládané  kapsy,  jednu  zadní 
a  metrovou  kapsu  na  pravém  zadním  díle,  kapsa  na  laclu 
se zapíná na zdrhovadlo. K zadní zvýšené náprsence jsou našity šle s gumovou pruženkou. Bunda má zapínání na druky nebo na knoflíky. Na předních dílech jsou našity dvě náprsní kapsy s patkami, dvě kapsy šikmé ve spodní části bundy. Bunda je všita do pásku, po stranách s gumou. Rukávy jsou jednodílné s manžetami.

                Kalhoty s laclem a bunda

PROFIplynař


            Triko dlouhý rukáv - NOMEX Delta C
              objednací číslo: 028500
PROFIplynař


Komplet PROFI PLYNAŘ WINTER -  zimní
 - kalhoty se zvýšeným pasem a bunda

   objednací číslo: 028200

    Ochranný oděv PROFI Plynař je určen jako ochrana proti teplu, ohni a před elektrostatickým zápalným výbojem, nehořlavý, antistatický,  reflexní  pruhy,  použití  v  plynárenském 
a petrochemickém průmyslu.
CENA NA DOTAZ


PROFIplynař Zimní kabát PROFI PLYNAŘ 
 - zimní kabát s odnímatelnou kapucí

   objednací číslo: 028300

Ochranný oděv PROFI Plynař je určen jako ochrana proti teplu, ohni a před elektrostatickým zápalným výbojem, nehořlavý, antistatický,  reflexní  pruhy,  použití  v plynárenském a petrochemickém průmyslu.
CENA NA DOTAZ

certifkat