Kompletní ochranná přilba dřevorubecká - Peltor G2000

Toto zboží není již dostupné


Kategorie:
Ochrana hlavy
Podkategorie:
Lesnické přilby a štíty,…
Výrobce:
3M
Obj. číslo:
012035


Kompletní ochranná přilba dřevorubecká o celkové hmotnosti 680 g skládající se z:

- oranžové přilby Peltor G2000 SOLARIS s ventilací, z ABS materiálu vnitřní výztuhy, s nastavitelnou velikostí  54–62 cm posuvným páskem a 4 bodového textilního náhlavního kříže, životnost 5 let, teplotní odolnost -30 °C až +50 °C
- držáku štítu
- odklopného drátěného štítu z nerezové oceli v matném provedení  
- oranžových ochranných sluchátek H31P3 s útlumem 28 dB
- plachetky na zátylku

přilba – EN 397
štít – EN 1731
sluchátka – EN 352-3


barva: oranžová

Pro bezpečné pracovní podmínky:
Provozní životnost a ochranná funkce ochranných přileb je ovlivňována fyzickým nebo chemickým poškozením a ultrafialovým zářením ze slunce. Zatímco fyzické poškození způsobené nárazy do skořepiny přilby nebo poškození působením agresivních chemikálií je obvykle snadno viditelné, poškození způsobené ultrafialovým zářením je obtížně zjistitelné. Pokud je ochranná přilba vystavena působení slunečních paprsků, může být stabilita plastové skořepiny nepříznivě ovlivněna v důsledku působení slunečních paprsků na plastové materiály, což může zeslabit pevnost ochranné přilby Peltor G2000 a narušit bezpečnost nositele.

Jak pomáhá červený indikátor na přilbě?
Patentovaný Sensor Uvicator je zabudován do přilby Peltor G2000 a připomíná ciferník hodinek. Když je přilba nová, tak je Uvicator červený. Jak dochází k postupnému stárnutí plastové skořepiny přilby díky UV-záření, tak červený Uvicator postupně bledne po směru hodinových ručiček. Když dojde k úplnému vyblednutí Uvicatoru, tak je pravý čas pro výměnu přilby.Přilba G3000 pod objednacím číslem 012023 zajišťuje komfortnější odvětrání.

Ochranné brýle pro přilbu Peltor pod objednacím číslem 015649.


Doprodej, výrobce zrušil, náhradou je přilba G3000! 


Dotaz na zboží

Poptávkový list

Poptávané zboží: Kompletní ochranná přilba dřevorubecká - Peltor G2000


   

Dostupnost zboží


Objednací kód